ITS-Elektrik, s.r.o., Liptovská 1173/2, 90301 Senec
Pon - Pia 7:00 - 17:00
ITS-Elektrik, s.r.o., Liptovská 1173/2, 90301 Senec
Pon - Pia 7:00 - 17:00
Na trhu od roku 2005
O nás

Milý zákazník, naša spoločnosť ponúka širokú paletu služieb v elektrotechnike už od roku 2005. Bohaté skúsenosti, ktoré sme nadobudli neustále prehlbujeme dodatočným vzdelávaním a každodennou praxou. Sme pre Vás zárukou rýchleho a spoľahlivého riešenia Vášho problému.

Ak Vás trápi akákoľvek porucha elektroinštalácie, nestrácajte čas a svoj problém nám s dôverou zverte. Predídete tým rozsiahlejším škodám alebo ohrozeniu zdravia a života. V prípade, že riešite nové pripojenie, alebo zmeny na existujúcom pripojení do elektrickej sústavy, vieme Vám tiež pomôcť – vypracujeme za Vás všetku potrebnú dokumentáciu a Vašu požiadavku zrealizujeme. Ušetríte čas, peniaze a námahu, ktorú by ste vynaložili študovaním postupov a hľadaním jednotlivých dodávateľov.

Ako isto viete, v zmysle zákona 124/2006 Z.z. a vyhlášky 508/2009 Z.z. musí byť každé elektrické zariadenia pravidelne kontrolované a jeho bezpečný stav osvedčovaný revíziou. To sa týka úplne všetkých elektrických zariadení – teda aj elektroinštalácie v rodinnom dome, či byte. Pravidelnou revíziou navyše predchádzate problémom, ktoré v inštalácií môžu časom vznikať. Revíznu správu bude v prípade škodovej udalosti potrebovať aj poisťovňa, v ktorej máte majetok poistený. V prípade riešenia sporov, alebo predaja majetku možno budete potrebovať služby znalca v odbore Elektrotechnika a Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci. V spolupráci s ďalšími znalcami zabezpečujeme vypracovanie znaleckých posudkov a odborných vyjadrení pre rôzne účely. Sme radi, že Vám môžeme pomôcť ...

Certifikáty
Sme kvalifikovaná elektrotechnická spoločnosť

Naša spoločnosť vlastní všetky zákonom stanovené oprávnenia, osvedčenia, licencie a certifikáty pre výkon odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení

Our Advantages
Reasons You Should Call Us
Electrician is your single source for a complete range of high-quality electrical services, including design/build, engineering and maintenance.
1
24/7 Emergency Services

24/7 emergency electrician you can trust.

2
Free Estimates

Yes, we offer free estimates for electrical additions or replacements.

3
Low Price Guarantee

We strive to offer the lowest price on the market.